Skúsenosti klientov

Na tejto stránke budeme priebežne uverejňovať skúsenosti a dojmy zákazníkov z nášho autoservisu. Váženým klientom ďakujeme za príspevky.

Ing. L. H. a PhDr. A. T.

Pán Tomáš Jurík, prajem dobrý deň.
V piatok, 21.10.2011 o 15.00 hod. sme boli u Vás s naším modrým favoritom 126 na výmenu nemrznúcej kvapaliny.
Boli sme veľmi spokojní. Jednak preto, že ste sa nám venovali presne v čase, kedy sme sa dohodli a jednak pre Váš profesionálny prístup. Myslím, že ste vzorom pre poctivých a slušných ľudí, ktorí si svoju prácu vykonávajú tak, že sa ľudia na Vás obracajú s dôverou a vracajú sa k Vám ako klienti.
Preto odporúčame každému motoristovi, ktorý má problémy so svojím vozidlom, aby sa obrátil na autoservis Tomáša Juríka na Balkánskej 7, v Bratislave-Rusovciach.
Veľa ďalších úspechov v práci želajú:
Ing. L. H. a PhDr. A. T.

B. Tot

Dobry den pan Jurik, bola som u Vas s BMW 730d, na cistenie a servis klimatizacie. Chcela by som sa pekne podakovat za mily a profesionalny pristup. Tento autoservis som si nasla na internete a z viacerych ponuk, ktore som si nasla, som sa rozhodla pre tento rodinny autoservis. Vrelo odporucam vsetkym. Dakujem, s pozdravom

Jana, 49 rokov, SZČO, Škoda fabia, 1,4 TDI

Do autoservisu Jurík chodím od roku 2004. Som tu spokojná ako s profesijným, tak aj s ľudským prístupom. Potvrdilo sa mi to aj vo výnimočnej situácii, ktorá sa mi stala. V nedeľu o 12 00 som dostala defekt. Zavolala som do autoservisu, telefonicky som sa opýtala, či môžem prísť. Bez okolkov súhlasili, defekt mi opravili, koleso vymenili a bez požiadania skontrolovali aj ostatné kolesá. Moje doterajšie skúsenosti sa mi len potvrdili. Nemám obavy, že sa mi stane niečo nepríjemné, lebo viem, že na autoservis Jurík sa môžem vždy obrátiť.

Janette 33 rokov, banková úradníčka. Peugeot 405

Milý pán Jurík. Nakoľko som bola s vašimi službami nadmieru spokojná, budem vám robiť živú reklamu. Odporučím vás svojim známym. Ďakujem ešte raz, auto stále fachčí.
Vaša verná mladá zákazníčka

Jozef 45 rokov, podnikateľ. (Bratislava-Rusovce) - Škoda Superb 2,5TDI

Služby autoservisu Jurík využívam už 6 rokov. Som veľmi spokojný s kvalitou služieb a termínmi opráv, ktoré mi vyhovujú samozrejme väčšinou cez víkendy a sviatky. Veľmi si cením, že sa viete prispôsobiť požiadavkám klientov. Ďalšou výhodou je, že sa môžem spoľahnúť na to, že sa mi na aute vymení presne to, čo sa má a neúčtujú sa zbytočné položky, ktoré sa ani nerobili. Mám zlé skúsenosti s veľkými autorizovanými autoservismi, pretože pýtajú nehorázne peniaze za opravy, ktoré sú aj tak väčšinou odfláknuté! Cením si profesionálny prístup majiteľov a plne im dôverujem. Práve preto som už 6 rokov spokojným klientom Vašeho autoservisu. Ak chcete kvalitu za prijateľnú cenu, tak každému vrelo odporúčam autoservis Jurík.
Váš verný a spokojný zákazník Jozef.

Alexandra, 23 rokov, učiteľka v MŠ - Škoda Fabia 1,9TDI

Vodičák mám už asi 4 roky, ale jazdiť som začala len pred rokom. Preto moje skúsenosti týkajúce sa auta sú veľmi slabé. Do údržby auta sa takmer vôbec nevyznám, a preto som rada, že som dostala kontakt práve na autoservis Jurík. Majiteľ akceptuje, že som neskúsená vodička, a že do auta sa nevyznám. Je vždy ochotný vo všetkom mi poradiť a vždy ma dopredu upozorní, na akú kontrolu treba s autom prísť. Preto sem chodím rada a určite sem aj naďalej chodiť budem, lebo viem, že na moje neskúsené otázky vždy dostanem odpovede. Oceňujem a vážim si, že sa ku mne správajú ako ku každému inému zákazníkovi, a že majú vo všetkom trpezlivosť. Bolo by dobré, keby vo všetkých servisoch boli takí ústretoví a odborne kvalifikovaní ľudia ako práve tu.
S pozdravom Alexandra

Dušan, 42 rokov, podnikateľ. (Senec) - Audi A8 4,2 quattro r.v.2003

O autoservise Jurík som sa dozvedel náhodou od známeho, ktorý mi ho odporučil. Navštevujem ho už dva roky a som nadmieru spokojný. Viete si predstaviť, že s typom auta aké mám je dosť ťažké nájsť kvalitný autoservis s kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sa mi vedia postarať o auto. Oceňujem profesionálny prístup a flexibilitu objednávania opráv. Keďže cez týždeň väčšinou jazdím, tak je pre mňa veľkou výhodou, že sa môžem objednať aj na víkend. Som rád, že som konečne našiel po dlhej dobe autoservis, ktorému môžem dôverovať a kde sa môžem kedykoľvek pozrieť aj na opravu, či údržbu môjho auta. Autoservis Jurík môžem len odporučiť každému kto chce byť spokojný.
Váš spokojný zákazník.

Jaroslav Práger, učiteľ jogy. (Bratislava – Devínska Nová Ves) - Renault 19 Chamade

Mám 53 rokov a som „čerstvý“ vodič, s praxou necelé dva roky. Moje ojazdené auto, ročník 91, vyžaduje láskavý a trpezlivý prístup.
S kvalitou služieb autoservisu Jurík som spokojný temer 1,5 roka. Tu mi vždy dobre poradia. Podrobne mi vysvetlia o akú závadu sa jedná, akým spôsobom bude odstránená, aké náhradné diely budú použité..., aj s ohľadom na úsporu mojej peňaženky. Mám pocit, že auto spoľahlivo a bezpečne odvezie mňa, moju rodinu, mojich priateľov..., v Bratislave, alebo hoci aj do Tatier.
Väčšie opravy boli promptne urobené podľa dohody, drobné opravy sú väčšinou hotové „na počkanie“, ak sa dopredu objednám. Ak chcem, môžem sa pozerať „ako sa to robí“ a vidím tu prakticky, ako agregáty fungujú. Je to názornejšie, ako som to zažil v autoškole. Takto lepšie rozumiem autu, čo sa prejaví aj šetrnejším zaobchádzaním pri jazde.
Ako pre každého začiatočníka s krátkou dobou praxe je pre mňa dôležité poradenstvo a prevencia. Je to podobné ako u „lekára“ so zdravím človeka, kde prevencia je oveľa efektívnejšia a menej bolestivá, ako keď sa už niečo vážne opotrebuje alebo naozaj pokazí.
Obzvlášť si cením príjemnú, priateľskú atmosféru v servise, vážim si kombináciu odbornej kompetencie s ľudským prístupom majiteľov. Zo servisu odchádzam s dobre opraveným autom a tiež s dobrým pocitom úprimnosti a dôvery. Srdečne Vám ďakujem.

Eva, 54 rokov, tranzitér. Renault Clio 1,1b

Vážený pán Jurík. Som veľmi šťastná, že som konečne natrafila na super autoservis v Rusovciach a na vrcholnú spokojnosť opravy môjho motorového vozidla Clio. Nech sa Vám darí a veľa spokojných klientov Vám praje Váš zákazník.
Eva

Daniel, (Bratislava, Staré Mesto) - Škoda SuperB 1,9 TDI

Autoservis Jurík navštevujem 3 roky a nechávam si tu kompletne servisovať svoje auto. Od pravidelných výmen oleja, pneumatík, až po väčšie či menšie opravy. Veľkou devízou servisu je flexibilita a priam rodinná atmosféra dielne, v ktorej má človek istotu, že zaplatí naozaj len za opravu, ktorá bola skutočne vykonaná. Oceňujem férový a otvorený prístup, a jednanie priamo s majiteľmi. Ďakujem za skvelú prácu. Kamerové systémy, s.r.o.

Tatiana, 51 rokov, SZČO. Octavia 1,6 SR

Do Autoservisu Jurík chodím už 5 rokov a budem chodiť naďalej, pretože som spokojná s kvalitou ich práce, či pneuservisu - výmenu pneumatík, opravu defektov, alebo ostatných opráv motora, bŕzd, tlmičov atď. Spokojná som aj s prístupom ku mne ako zákazníkovi, vieme sa dohodnúť na termíne opráv, v prípade núdze aj vo voľných dňoch a sviatkoch. A nakoniec si najviac vážim dôveru, kedykoľvek môžem u nich nechať auto a som si istá, že zaplatím len za skutočne vykonanú prácu. Ďakujem.

ďalšie skúsenosti budú čoskoro nasledovať